اضافه کردن لینک دلخواه به افزونه کنار دیدن خانه و نویسنده افزونه در صفحه افزونه‌های نصب شده وردپرس

در هنگام پلاگین نویسی وردپرس و یا ادیت یک پلاگین شاید بخواهید یک لینک به بخش افزونه خود در صفحه افزونه ها اضافه کنید مانند پشتیبانی افزونه و یا هر چیز دیگری مانند تنظیمات افزونه و … شاید یا حتما دیده‌اید که خیلی از افزونه ها به غیر از دو لینک پیشفرض نویسنده پلاگین و لینک دیدن خانهٔ افزونه چند لینک دیگر قرار داده اند ، برای مثال : تنظیمات پلاگین ، نسخه پرو (پیشرفته) ، پشتیبانی و یا لینک به سایت شخصی و هر لینک با انکرتکست و رنگ دلخواه دیگر و شما هم بخواهید در کدهای خود این مورد را داشته باشید تا بهتر دیده شوید . این کد به شما کمک می‌کند تا این کار را انجام دهید .

شما می توانید بجای متن و لینک سایت جوان وردپرس هر لینک دلخواه دیگری را قرار دهید تا صفحه افزونه های نصب شده سایت وردپرسی خود در افزونه موردنظرتان این لینک ها را مشاهده کنید.

نام ‘ideapardazesh-pro.php’ نام فایلی است که این کد در آن قرار می‌گیرد ، در صورتی که این شرط را قرار ندهید این لینک‌ها برای تمام افزونه ها نمایش داده می‌شود.

همچنین ما در ایده پردازش به شما کمک خواهیم کرد که وردپرس بهتری داشته باشید و اگر نیاز به توسعه سایت وردپرسی خود داشتید مثلا کدنویسی و خدمات دیگر روی ما حساب باز کیند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.