رفع خطای هیچ روش پرداختی در دسترس نیست در ووکامرس

یکی از مشکلات ایجاد شده برای فروشگاه های اینترنتی ایجاد شده با ووکامرس بعد از آپدیت این پلاگین خطای “هیچ روش پرداختی در دسترس نیست” بود که به دلیل استفاده ووکامرس از المنت بوده است و برای اغلب درگاه های پرداخت ایرانی نیز این خطا بعد از آپدیت بوجود آمد ، ما امروز میخواهیم ساده ترین روش حل این مشکل را به شما آموزش بدهیم که شاید تا مدت ها این مشکل یکی از مشکلات رایج در ایران باشد. همگی مطلع هستید که در این دنیا همیشه چالش‌هایی وجود دارد، به ویژه زمانی که به نسخه‌های جدید اشاره می‌شود.

نحوه حل مشکل

برای رفع این مشکل، به جای المنت‌های گوتنبرگ، باید از کد کوتاه زیر استفاده کنید: ?

این کار به ووکامرس کمک می‌کند تا به درستی و با درگاه‌های پرداخت هماهنگ شود، به ویژه اگر از درگاه‌های پرداخت ایرانی استفاده می‌کنید. چراکه؟ زیرا این درگاه‌ها بر این نسخه جدید هنوز پشتیبانی نمی‌کنند و باید منتظر ماند تا نسخه جدید افزونه‌های درگاه پرداخت ایرانی منتشر شود.

خب، این موضوع ممکن است کمی مزاحم باشد، اما خوشبختانه با یک تغییر کوچک می‌توانیم این را حل کنیم. بنابراین، هر چه زودتر به حل این مشکل می‌پردازیم و اجازه نمی‌دهیم این مشکل کوچک، کسب و کارمان را تحت تأثیر قرار دهد.

علت بروز مشکل

در آپدیت جدید پلاگین فروشگاهی ووکامرس، در برگه مربوط به پرداخت (تسویه حساب) دیگر ووکامرس از شرتکد استفاده نمی کند و به جای آن یک آیتم بصورت بلوک به آیتم های ویرایشگر گوتنبرگ اضافه کرده است. این ویژگی امکانات بسیار خوبی در زمینه با تغییر و ویرایش آیتم‌ها و طراحی صفحه تسویه حساب در اختیار مدیران سایت ها قرار می دهد.

و در نسخه های جدید از این پس به صورت پیش فرض از این آیتم برای برگه پیش فرض تسویه حساب (پرداخت) ووکامرس استفاده خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.