آموزش تغییر تعداد محصولات نمایشی در ووکامرس

ممکن است که برای شما هم یش آمده باشد که نیاز به تغییر تعداد محصولات نمایشی در ووکامرس داشته باشید. در حالت پیش فرض وردپرس در صفحه فروشگاه قالب وردپرس‚ تعداد محصولاتی که به نمایش در می آید ۱۲ عدد است که گاهی لازم است این تعداد را افزایش و کاهش داد این کار گاهاً به دلایل سلیقه ای است و گاهی نیز به دلیل کاربری سایت ، اما در این اینجور موارد مدیر وب سایت نیاز دارد که تعداد محصولات خود را در هر صفحه یا دسته بندی کاهش و یا افزایش دهد . برای این کار کافیست از طریق هاست یا ویرایشگر پوسته ، فایل function.php را پیدا کرده و کد زیر را در انتهای آن قرار دهید ، یا از طریق نصب افزونه این کار را انجام دهید.

افزایش/کاهش تعداد محصولات نمایشی در ووکامرس با کد

اگر شما هم مثل من از شلوغ شدن وردپرس با پلاگین ها خوشتون نمیاد این راه براتوان مناسبه و اگر نه میتونید از پلاگین وردپرس استفاده کنید ، این کد برای 9 محصول است ، براحتی میتوانید با پیدا کردن عدد 9 و تغییر آن به هر عدد ، تعداد محصولات خود در دسته بندی و یا بخش فروشگاه تغییر دهید ، فقط به یاد داشته باشید که هر عددی که قرار میدهید باید مضربی از 3 باشد (چون دسته بندی و محصولات پیش فرض آن به همین صورت تایین شده است ) شما میتوانید هر عدد دلخواهی را حتی غیر از مضرب 3 قرار دهید ولی این کار باعث کاهش زیبایی وب سایت خواهد شد.

تغییر تعداد محصولات نمایشی در ووکامرس با افزونه

در حالت عادی کاربران می‌ توانند محصولات فروشگاه ووکامرس خود را بر اساس صعودی، نزولی، جدیدترین‌ها و قدیمی‌ترین‌ها فیلتر کرده و به نمایش در بیاورند. اما امکان این که در هر صفحه چند محصول برای آن‌ها نمایش داده شود و بر طبق چه معیاری مرتب شوند وجود ندارد. به همین دلیل در حالت پیشفرش می‌توانید توسط کد و افزونه ای که در این مطلب خدمت شما معرفی میکنیم‚ تعداد محصولات نمایشی را در ووکامرس تغییر دهید.

افزونه WooCommerce Products Per Page

افزونه‌ی WooCommerce Products Per Page برای تغییر دادن (افزایش یا کاهش) تعداد محصولات نمایشی در فروشگاه ووکامرس مورد استفاده قرار می‌گیرد این افزونه با نام WooCommerce Products Per Page در مخزن وردپرس ثبت شده است.

از امکانات این افزونه می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  1. تغییر تعداد نمایش محصولات در صفحه دسته بندی یا برچسب ها توسط خود کاربر
  2. امکان تعیین تعداد پیشفرض
  3. تغییر تعداد ریف ها
  4. تعیین جایگاخ فیلد گزینه تعداد برای کاربر در کنار گزینه نمایش بر اساس (محبوبیت ، فروش ، امتیاز و …)

این افزونه را می‌توانید توسط لینک موجود در انتهای این مطلب دانلود کزده و سپس نصب و فعا‌سازی نمایید.

آموزش تغییر تعداد محصولات نمایشی در ووکامرس با افزونه WooCommerce Products Per Page

صفحه پلاگین woocommerce-products-per-page

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.