Elementor AI چیست ؟

المنتور محبوب‌ترین صفحه‌ساز وردپرس است که کاربران بسیاری از آن استفاده می کنند و قالب های زیادی هم با آن نوشته شده است و این محبوبیت به دلیل سادگی و راحتی کار با آن و همچنین امکانات بسیار و بی‌نظیر آن است ، اما چند روز گذشته المنتور در یک ویدیو اعلام کرد که می‌خواهد هوش مصنوعی (AI) را در صفحه‌ساز خود یعنی Elementor یکپارچه‌سازی کند. ما در ایده پردازش به برخی از ویژگی‌هایی که قرار است Elementor AI داشته باشد اشاره کرده‌ایم.

هوش مصنوعی در صفحه ساز المنتور با Elementor AI

المنتور شاید پرقدرت‌ترین صفحه ساز میان دیگر پلاگین های صفحه ساز وردپرسی باشد که قصد دارد در قدرت بماند ، از همین رو امروز که هوش مصنوعی چت جی پی تی بسیار سروصدا راه انداخته است المنتور نیز می‌خواهد قابلیت هوش مصنوعی (موسوم به Elementor AI) را به خود اضافه کند تا کاربر صرفا با تایپ کردن بتواند صفحه های مورد نیاز خودش را طراحی کند ، صفحه ساز ها کار طراحی سایت را برای کاربرانی که کدنویسی آشنا نبودند راحت کرده بود و کاربر با کمی خلاقیت می‌توانست صفحه مورد نظر خود را طراحی کند ولی با این قابلیت جدید المنتور حتی نیاز به خلاقیت نخواهد بود کافی است بگویید که چه می‌خواهید تا برای شما ساخته شود.

بررسی سرعت لود سایت با صفحه‌ساز‌ها

هوش مصنوعی المنتور چه قابلیت‌هایی دارد

المنتور شاید در سوپرایز کردن بی‌نظیر باشد و یکی از همین سوپرایز‌ها همین بود ، تنها کاری که کاربر انجام خواهد داد این خواهد بود که فک کند چه چیزی می‌خواهد و حتی گاهی نیاز به فکر کدن هم نیست چون المنتور خودش به شما پیشنهاد می‌دهد که چه چیزی میخواهید و شما باید انتخاب کنید تا المنتور بسازد ، اما قضیه به همینجا ختم نمی شود تغییر در صفحه بر اساس نیاز شما همانند ساخت کدهای css، iframe و شورت کد و موارد بسیار دیگر از قابلیت هایی است که به صفحه ساز المنتور اضافه خواهد شد .

این قابلیت باعث خواهد شد طیف عظیمی از کاربران وردپرس برای طراحی به سمت المنتور حرکت کنند ، چون اغلب با طراحی و کدنویسی آشنا نیستند ، البته این سخن به این معنی نیست که تنها کاربران مبتدی از المنتور استفاده خواهند کرد ، فرقی ندارد شما یک طراح حرفه ای باشید یا یک طراح مبتدی المنتور با هوش مصنوعی خود تمام دستورات شما انجام خواهد داد و شما این شاهد این تغییرات به صورت لایو خواهید بود.

جدا از جذابیت‌هایی که هوش مصنوعی در المنتور خلق می‌کند کاهش هزینه‌ها و کاهش زمان از مزیت‌های این قابلیت است.

نوشتن متن وب با استفاده از هوش مصنوعی

یکی از قابلیت‌هایی که هوش مصنوعی المنتور دارد نوشتن متن است ، در تصویر زیر که ما از ویدیوی منتشر شده گرفته‌ایم هم به این صورت است که فقط کافیست تا روی Write with AI کلیک کنید تا کادر پایین برای شما نمایش داده شود.

تولید محتوا با هوش مصنوعی المنتور

سپس چندین پیشنهاد به شما نمایش داده خواهد شد تا در انتخاب یک عنوان مناسب به شما یاری کند ، مثلا در تصویر زیر گفته شده که یک متن 4 تا 8 کلمه ای ایجاد کنید .

تولید محتوا با هوش مصنوعی المنتور

با این توضیحات می توان گفت که تولید محتوای اولیه در امنتور به سادگی قابل انجام خواهد بود.

تولید محتوا با هوش مصنوعی المنتور

شما می توانید از این قابلیت در متن‌های دیگر هم غیر از عنوان استفاده کنید همچنین نیز تنظیمات را در متن و اشکالات املایی و گرامری و ترجمه را نیز انجام دهید.

 

ایجاد CSS با هوش مصنوعی المنتور

یکی از قابلیت‌های مهم chat gpt توانایی کدنویسی بود که در Elementor AI نیز گنجانده شده و شاید مهم‌ترین قابلیت المنتور محسوب شود و به جذابیت های آن بیفزاید ، کافی است به Elementor AI بگویید که چه می‌خواهید تا آن را برای شما تولید کند ، برای این کار باید وارد قسمت تب پیشرفته و CSS سفارشی بشوید و کدنویسی را به المنتور بسپارید !

ایجاد CSS با هوش مصنوعی المنتور

کافیه روی Code with AI کلیک کنید تا کادر زیر برای شما باز شود .

ایجاد CSS با هوش مصنوعی المنتور

به المنتور ai گفته است که چه کدی نیاز دارم و در ادامه ببنید بعد از زدن دکمه Generate Code چه اتفاقی می افتد .

ایجاد CSS با هوش مصنوعی المنتور

کار تمامه و فقط Insert را بزنید تا کد در جای خودش یعنی سی اس اس سفارشی قرار بگیرید و خروجی کار دقیقا مثل تصویر زیر خواهد شد .

ایجاد CSS با هوش مصنوعی المنتور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.